Menü:

Tanárok névsora

E-mail
 
 
Mgr. Eva Csurkó CsE Órarend
Riaditeľka
csurko@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Andrea Ferencei FeA Órarend
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.A
Zástupca v triede: I.B
Zástupca v triede: II.A
Zástupca v triede: II.B
Zástupca v triede: III.
Zástupca v triede: IV.
Zástupca v triede: V.
Zástupca v triede: VI.
Zástupca v triede: VII.
ferencei@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Silvia Kekeňáková KS Órarend
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.G
Zástupca v triede: II.AG
Zástupca v triede: II.BG
Zástupca v triede: III.AG
Zástupca v triede: III.BG
Zástupca v triede: IV.G
Zástupca v triede: IX.
Zástupca v triede: VIII.
kekenak@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Anikó Ádámová ÁA Órarend
Osztályfőnök: IX.
adam@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Martin Anderko AM Órarend
Učiteľ
 
 
Tomáš Belá Órarend
Učiteľ
 
 
Mgr. Noémi Bodnár BN Órarend
Učiteľka
 
 
PaedDr. Andrea Bodon BA Órarend
Osztályfőnök: III.BG
bodon@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Kornélia Borsos BK Órarend
Osztályfőnök: II.A
borsos@maraigimi.sk
 
 
Bc. Gabriela Bundschuhová BG Órarend
Osztályfőnök: V.
bundschuh@maraigimi.sk
 
 
František Czingely Učiteľ
 
 
PaedDr. Árpád Cselényi CsÁ Órarend
Učiteľ
 
 
Judit Davidovičová DJ Órarend
Vychovávateľka
 
 
Árpád Diószeghy Dió Órarend
Učiteľ
dioszeghy@maraigimi.sk
 
 
Judit Erőss EJ Órarend
Osztályfőnök: II.BG
eross@maraigimi.sk
 
 
Ružena Eschwig-Hajtsová EHN Órarend
Vychovávateľka
ehnora@zoznam.sk
 
 
Ing. Zsolt Faber FZs Órarend
Učiteľ
faber@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Szilárd Fecsó Fecs Órarend
Učiteľ
feco@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Erika Fedor FE Órarend
Osztályfőnök: IV.G
elek@maraigimi.sk
 
 
PaedDr. Alexander Fotul FA Órarend
Učiteľ
fotul@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Andrea Gyarmathy GyA Órarend
Osztályfőnök: II.B
gyarmathy@maraigimi.sk
 
 
Ing. Zuzana Hajasová HT Učiteľka
 
 
Mgr. Judita Jabriková JJ Órarend
Učiteľka
 
 
Mgr. Eva Janošíková JE Órarend
Osztályfőnök: VII.
janosikova@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Katarína Labudová LK Órarend
Učiteľka
labuda@maraigimi.sk
 
 
Andrej Landau LA Órarend
Učiteľ
landau@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Csilla Lázár LCs Órarend
Osztályfőnök: VI.
lazar@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Edita Lejková LE Órarend
Osztályfőnök: VIII.
lejko@maraigimi.sk
 
 
Anikó Lučkaiová Órarend
Vychovávateľka
 
 
RNDr. Anikó Major Fazekas MFA Órarend
Osztályfőnök: II.AG
fazekas@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Štefan Miko MI Órarend
Osztályfőnök: I.G
miko@maraigimi.sk
 
 
Emőke Pribék prib Órarend
Vychovávateľka
pribeke@gmail..com
 
 
Mgr. Tünde Rozenfeldová RT Órarend
Učiteľka
rozenfeld@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Veronika Spišáková SpV Órarend
Učiteľka
veronikaspisak@zoznam.sk
 
 
Mgr. Anita Szabó SzA Órarend
Osztályfőnök: I.A
szanita8@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Tóthová TZs Órarend
Osztályfőnök: I.B
tothe@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Monika Tóthová TM Órarend
Osztályfőnök: IV.
tothm@maraigimi.sk
 
 
Csilla Varróová VCs Órarend
Vychovávateľka
varrocsilla@zoznam.sk
 
 
Mária Velkey VM Órarend
Osztályfőnök: III.
velkey@maraigimi.sk
 
 
RNDr. Katalin Vistan VK Órarend
Osztályfőnök: III.AG
Foto

Foto

Foto

További fényképek...

© aScAgenda 2017.0.1052 agenda.skoly.org Aktualizált oldal: 23.06.2017

Újdonságok

Kapcsolat

  • Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola - Gymnázium a základná škola Sándora Máraiho s vyučovacím jazykom maďarským
    Kuzmányho 6, Košice, 041 74
  • Titkárság - Sekretariát: +421 55 6221954
    Ebédlő - Školská jedáleň: 055 6228326

Fényképalbum