Menü:

Tanárok névsora

E-mail
 
 
Mgr. Eva Csurkó CsE Órarend
Riaditeľka
csurko@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Andrea Ferencei FeA Órarend
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.
Zástupca v triede: II.A
Zástupca v triede: II.B
Zástupca v triede: III.A
Zástupca v triede: III.B
Zástupca v triede: IV.
Zástupca v triede: V.
Zástupca v triede: VI.
Zástupca v triede: VII.
Zástupca v triede: VIII.
ferencei@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Silvia Kekeňáková KS Órarend
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.AG
Zástupca v triede: I.BG
Zástupca v triede: II.G
Zástupca v triede: III.AG
Zástupca v triede: III.BG
Zástupca v triede: IV.AG
Zástupca v triede: IV.BG
Zástupca v triede: IX.
kekenak@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Anikó Ádámová ÁA Órarend
Osztályfőnök: VIII.
adam@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Martin Anderko AM Órarend
Osztályfőnök: I.BG
 
 
Mgr. Eva Babecová BaE Órarend
Učiteľka
 
 
Mgr. Tomáš Belá Órarend
Učiteľ
 
 
Mgr. Noémi Bodnár BN Órarend
Učiteľka
 
 
PaedDr. Andrea Bodon BA Órarend
Osztályfőnök: IV.BG
bodon@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Kornélia Borsos BK Órarend
Osztályfőnök: I.
borsos@maraigimi.sk
 
 
Bc. Gabriela Bundschuhová BG Órarend
Osztályfőnök: VI.
bundschuh@maraigimi.sk
 
 
PaedDr. Árpád Cselényi CsÁ Órarend
Učiteľ
cselenyi@maraigimi.sk
 
 
Judit Davidovičová DJ Vychovávateľka
davidovicova@maraigimi.sk
 
 
Árpád Diószeghy Dió Órarend
Učiteľ
dioszeghy@maraigimi.sk
 
 
Judit Erőss EJ Órarend
Osztályfőnök: III.BG
eross@maraigimi.sk
 
 
Ružena Eschwig-Hajtsová EHN Vychovávateľka
ehnora@zoznam.sk
 
 
Ing. Zsolt Faber FZs Órarend
Učiteľ
faber@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Szilárd Fecsó Fecs Órarend
Učiteľ
feco@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Erika Fedor FE Órarend
Osztályfőnök: V.
elek@maraigimi.sk
 
 
PaedDr. Alexander Fotul FA Órarend
Učiteľ
fotul@maraigimi.sk
 
 
PaedDr. Perla Fűkőová Órarend
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Andrea Gyarmathy GyA Órarend
Osztályfőnök: III.B
gyarmathy@maraigimi.sk
 
 
Terézia Hajasová HT Órarend
Učiteľka
 
 
Ing. Zuzana Hajasová HZs Učiteľka
 
 
Mgr. Judita Jabriková JJ Órarend
Učiteľka
 
 
Mgr. Katarína Labudová LK Órarend
Osztályfőnök: I.AG
labuda@maraigimi.sk
 
 
Andrej Landau LA Órarend
Učiteľ
landau@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Csilla Lázár LCs Órarend
Osztályfőnök: VII.
lazar@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Edita Lejková LE Órarend
Osztályfőnök: IX.
lejko@maraigimi.sk
 
 
RNDr. Anikó Major Fazekas MFA Órarend
Osztályfőnök: III.AG
fazekas@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Tamás Mészáros MeT Órarend
Učiteľ
meszaros@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Zuzana Mihalčinová, PhD. MiZu Órarend
Učiteľka
mihalcin@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Štefan Miko MI Órarend
Osztályfőnök: II.G
miko@maraigimi.sk
 
 
Emőke Pribék prib Vychovávateľka
pribeke@gmail..com
 
 
Mgr. Tünde Rozenfeldová RT Órarend
Učiteľka
rozenfeld@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Veronika Spišáková SpV Órarend
Učiteľka
veronikaspisak@zoznam.sk
 
 
Mgr. Anita Szabó SzA Órarend
Osztályfőnök: II.A
szanita8@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Tóthová TZs Órarend
Osztályfőnök: II.B
tothe@maraigimi.sk
 
 
Mgr. Monika Tóthová TM Órarend
Osztályfőnök: III.A
tothm@maraigimi.sk
 
 
Csilla Varróová VCs Vychovávateľka
varrocsilla@zoznam.sk
 
 
Mária Velkey VM Órarend
Osztályfőnök: IV.
velkey@maraigimi.sk
 
 
RNDr. Katalin Vistan VK Órarend
Osztályfőnök: IV.AG
Foto

Foto

Foto

További fényképek...

© aScAgenda 2018.0.1073 agenda.skoly.org Aktualizált oldal: 18.10.2017

Újdonságok

Kapcsolat

  • Gymnázium a základná škola Sándora Máraiho s vyučovacím jazykom maďarským - Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola
    Kuzmányho 6, Košice, 041 74
  • Titkárság - Sekretariát: +421 55 6221954
    Ebédlő - Školská jedáleň: 055 6228326

Fényképalbum