Voľné pracovné miesta-Szabad állások

Upratovačka

Gymnázium a základná škola Sándora Máraiho s vyučovacím jazykom maďarským – Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvú Gimnázium és Alapiskola, Kuzmányho 6, 041 74 Košice informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu: upratovačka s nástupom od 1. apríla 2018, na plný pracovný úväzok.

Požadované kvalifikačné a odborné predpoklady: nevyžadujú sa

Požadované doklady:

- žiadosť o prijatie do zamestnania

- profesijný životopis

- doklad o vzdelaní a zdravotnej spôsobilosti

- súhlas so spracovaním osobných údajov

- aktuálny výpis z registra trestov /nie starší ako tri mesiace/

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu môžu zaslať svoju žiadosť o zamestnanie a ostatné požadované doklady do 26.03.2018 mailom na adresu: skola@maraigimi.sk alebo poštou na adresu: Gymnázium a základná škola Sándora Máraiho s vyuč. jaz. maď., Kuzmányho 6,041 74 Košice. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.